Uzależnienia, jak sobie z nimi radzić?

Z jakimi uzależnieniami spotykamy się w dzisiejszym świecie, zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli? Na te pytania odpowiadała, psycholog, psychoterapeutka z Gabinetu Post scriptum – Justyna Witczak.

„Zdrowe ciało-zdrowa głowa” realizacja zadania przez Stowarzyszenie Muzyczne „Bis” dofinansowanego przez PZU z funduszu prewencyjnego Pomoc To Moc przebiega dwuetapowo. Pierwszym etapem były wyjazdy na basen, na Pływalnie Chrobry do Głogowa. Wzięło w niej udział 300 osób. Drugim etapem są prelekcje. W prelekcji dotyczącej uzależnień, uczestniczyli zarówno dorośli jak i młodzież szkół średnich i podstawowych. Prelekcje poprowadziła Justyna Witczak z Gabinetu Post Scriptum

Przekazała nam bardzo cenne informacje dotyczące uzależnień dotyczacy młodzieży a także osób starszych. Wiemy jak rozpoznać uzależnienie, gdzie zgłosić się gdy sami zauważymy, że przekroczyliśmy granicę, bądź tracimy kogoś bliskiego na skutek uzależnienia. Wykłady były poprowadzone profesjonalnie. Bardzo dziękujemy Pani Justynie Witczak Gabinet Post Scriptum, za współpracę, za przekazane cenne informacje.

Myślę, że po tych spotkaniach wielu z nas zastanowi się nad sobą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *