Cyberprzemoc, hejt, zły dotyk, cyberprzestępczość.

Mł. aspirant Wioleta Dąbska poprowadziła prelekcję dla młodzieży szkół średnich, podstawowych a także dla dzieci z przedszkoli.

Spotkania z mł. aspirant Wioletą Dąbską odbyły się w dniach 24 i 26 maja 2022 w ramach realizacji zadania pt. „Zdrowe ciało – zdrowa głowa” dofianansowanego z PZU z funduszu prewencyjnego Pomoc To Moc.

W spotkaniach wzięli udział uczniowie szkół średnich, postawowych a także przedszkoli. Prelekcje były bardzo urozmaicone, poprowadzone odpowiednio do wieku uczestników.

Dla przedszkolaów Pani Wioletka poprowadziła bardzo aktywne spotkanie w formie zabawy, śpiewu, bajek oraz testu sprawdzającego na temat: internet, cyberprzemoc, hejt, cyberprzestępczość. Dzieci z zainteresowaniem słuchały tego o czym opowiadała mł. aspirant, bardzo chętnie odpowiadały na zadane pytania. Opowiadały o swoich doświadczeniach z długiego korzystania z telefonów, internetu.

Na koniec świetnie rozwiązały test sprawdzający zdobytej podczas spotkania wiedzy.

Po spotkaniu dzieci bardzo chętnie rozpoczęły rozmowę z Panią Wioletą na temat policyjnych akcesoriów, które miała przy sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *