Wsparcie dla Stowarzyszenia Muzycznego „Bis”

Stowarzyszenie Muzyczne „Bis” pozyskało kolejne środki na wparcie Młodzieżowej Orkiestry Dętej MAESTOSO, działającej przy CKiR we Wschowie.

Stowarzyszenie Muzyczne „Bis” w 2021 roku pozyskało z 1%, za 2020 rok, kwotę 616 złotych na działania statutowe. Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli możemy pielęgnować młode talenty muzyczne, a mianowicie Młodzieżową Orkiestrę Dętą MAESTOSO, działającą przy CKiR we Wschowie. . Środki za 2019 rok z 1%, w kwocie 2936 zlotych przeznaczyliśmy na zakup Ksylofonu TINO 3,5 LAPACHO oraz Sakshormu barytonowego AMATI. Zapraszamy do dalszego wspierania naszego stowarzyszenia.

Ze swojej strony oferujemy profesjonalne, nieodpłatne rozliczenie PIT w zamian za przekazanie 1% dla Stowarzyszenia „Bis”.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Ksylofon TINO 3,5 LAPACHO
Sakshorn barytonowy AMATI