Stowarzyszenie Muzyczne „Bis” zabiera mieszkańców Wschowy na basen.

W ramach realizacji zadania publicznego pt. „Zdrowe ciało – zdrowa głowa” dofinansowanego z PZU z funduszu prewencyjnego Pomoc To Moc udało nam się ponownie wyjechać na basen.

W ramach realizacji projektu „Zdrowe ciało- zdrowa głowa”, akcji sfinansowanej z funduszu prewencyjnego PZU Pomoc TO Moc, po raz drugi byliśmy na Pływalni Chrobry Głogów S.A. Wellness & SPA.

W wyjeździe udział wzięło 48 mieszkańców Miasta i Gminy Wschowa. Uczestnikami wyjazdu byli: dzieci, młodzież i dorośli. Jechały z nami całe rodziny. Wszyscy świetnie spędzili 120 minut bawiąc się, relaksując się, ucząc się pływać. Między uczestnikami nawiązały się nowe kontakty.

Kolejny wyjazd zaplanowany jest na 22.01.2022.

Zapraszamy chętnych do zapisów na wyjazd wysyłając dokumenty na adres : bis2014@wp.pl do 19.01.22

Formularze do wypełnienia : zgłoszenie, zaświadczenie oraz regulamin dostępne są na profilu Stowarzyszenia „Bis”

Serdecznie dziękujemy Hil-Bus Krystyna Hilarska” za bezpieczną podróż.